Pomieszczenia

Castrol to marka olejów silnikowych doskonale znana wszystkim uczestnikom branży motoryzacyjnej oraz kierowcom. Castrol ma w swojej ofercie oleje wszystkich typów, dlatego można wybrać odpowiedni produkt do swojego pojazdu.

Czytaj więcej o Castrol →

Marka Mobil, produkująca oleje silnikowe przede wszystkim do samochodów osobowych, jest częścią spółki paliwowej EXXONMobil Corporation, powstałej z połączenia przedsiębiorstw Exxon i Mobil. Jednym z produktów najbardziej rozpoznawalnych w ofercie tej firmy jest olej Mobil 1.

Czytaj więcej o Mobil →

Na polskim rynku olejów silnikowych japońska marka Eneos być może nie jest liderem, ale staje się coraz lepiej rozpoznawalna przez zwykłych użytkowników pojazdów mechanicznych. W swojej ojczyźnie jest „numerem jeden” dla konsumentów. Co produkuje i jakie są jej atuty?

Czytaj więcej o Eneos →

Francuskie przedsiębiorstwo petrochemiczne Total posiada w swojej ofercie jedne z najlepszych na rynku olejów silnikowych. Cieszy się znakomitą opinią wśród klientów, a jego produkty są dostępne w ponad 130 krajach na całym świecie. Produkuje nie tylko olej silnikowy, ale i inne wyroby chemiczne.

Czytaj więcej o Total →

Koncern General Motors jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych firm na świecie. Ponad 100-letnia historia działalności sprawia, że marka może pochwalić się ogromnym doświadczeniem, które przekłada się na oferowanie wysokiej jakości produktów, w  tym olejów silnikowych.

Czytaj więcej o GM →

Marka Ford jest znakomicie znana na całym świecie, jako producent samochodów ze Stanów Zjednoczonych. Niemniej warto podkreślić, że koncern ten ma w swojej ofercie również oleje silnikowe.

Czytaj więcej o Ford →

Oleje silnikowe i przekładniowe ELF, o charakterystycznym logo w kolorach czerwonym i niebieskim, są popularne wśród użytkowników samochodów osobowych, motocykli czy samochodów dostawczych.

Czytaj więcej o ELF →

Firma Shell z charakterystycznym logo w kształcie żółto-czerwonej muszli, jest nie tylko właścicielem tysięcy stacji benzynowych, ale i producentem znakomitych olejów silnikowych. Marka ta należy do brytyjsko-holenderskiego koncernu petrochemicznego, którego główną dziedziną działalności jest wydobywanie gazu ziemnego i ropy naftowej oraz ich przesył, przetwórstwo, dystrybucja i sprzedaż.

Czytaj więcej o Shell →

Marka Valvoline jest najstarszą firmą na świecie, oferującą oleje silnikowe. W jej asortymencie znajdują się również produkty służące do pielęgnacji nadwozia i podwozia pojazdów.

Czytaj więcej o Valvoline →

W Polsce marka Liqui Moly jest utożsamiana niemal wyłącznie z olejami silnikowymi i dodatkami wykorzystywanymi w szeroko rozumianej motoryzacji, aczkolwiek obecnie w ofercie tej firmy znajdziemy produkty przeznaczone do pojazdów mechanicznych, elektrycznych i spalinowych.

Czytaj więcej o Liqui Moly →

Solidne i trwałe pojazdy Volkswagen są doceniane w szczególności przez polskich kierowców. Wystarczy spojrzeć na statystyki najczęściej użytkowanych samochodów osobowych w Polsce, aby potwierdzić, że Volkswagen jest jedną z najczęściej wybieranych marek samochodowych. Niemniej koncern ten nie tylko produkuje wysokiej jakości pojazdy, ale i oleje silnikowe.

Czytaj więcej o Volkswagen →

Synonim luksusu i niezawodności – marka Mercedes od wielu dekad produkuje wysokiej jakości pojazdy, których linii pozazdrościć może wielu konstruktorów. Trzeba mieć jednak świadomość, że logo Mercedesa znajduje się również m.in. na olejach silnikowych.

Czytaj więcej o Mercedes →

Synonim luksusu i niezawodności – marka Mercedes od wielu dekad produkuje wysokiej jakości pojazdy, których linii pozazdrościć może wielu konstruktorów. Trzeba mieć jednak świadomość, że logo Mercedesa znajduje się również m.in. na olejach silnikowych.

Czytaj więcej o Mazda →

LOTOS to marka znana każdemu, przede wszystkim dlatego, że kojarzona jest z wysoką jakością produktów, które oferuje swoim klientom. Silną pozycję na rynku zawdzięcza swojej bogatej ofercie skierowanej do coraz to większej liczby odbiorców. Oleje silnikowe marki LOTOS spełniają wymagania silników wielu marek samochodów.

Czytaj więcej o Lotos →